Yakıt Takibinin 7 Avantajı

 • Yakıt Takibinin 7 Avantajı

  Yakıt Takibinin 7 Avantajı

  Daha önce, şirketlerin filo masraflarını nasıl azalttığına dair birkaç ipucu paylaştık . Bir başka özellik ile devam edeceğiz – Yakıt İzleme. Ana amacı, yakıt hırsızlığını önlemektir. Yakıtı bu kadar arzulanan bir hedef yapan nedir? Fiyatlar her zaman yüksektir ve bu varlığın kişisel ihtiyaçlar için satılması veya kullanılması kolaydır. Yine de yakıt izleme bir cadı avı değildir ve yakıt hırsızlığının çalışanların aklındaki son şey olduğu küçük / aile şirketleri için bile faydalı olacaktır. Peki uzaktan yakıt izlemenin avantajları nelerdir?

   

  Yakıt hırsızlığını durdurun ve yakıt tüketimini uyumlu hale getirin

  1. Çevrimiçi yakıt seviyesi takibi. Mürettebatın tank seviyelerini herhangi bir zamanda kontrol etmesini ve yakıt ikmali gerekiyorsa rotayı verimli bir şekilde planlamasını sağlayın.
  2. Dönem başına analiz. Filo sahiplerinin verilere dayalı kararlar almasına yardımcı olmak için tüm geziler, etkinlikler ve seviye değişiklikleri otomatik olarak günlüğe kaydedilir.
  3. Yakıt hırsızlığı uyarıları. Yakıt seviyesi önemli ölçüde değiştiğinde anında bir bildirim oluşturulur ve otomatik olarak gönderilir. Mesaj bir push bildirimi, metin veya e-posta olarak görünecektir.
  4. Motor rölantide hesaplandı. Rölanti filoya zarar vermez ve yine de bütçe ve araç raf ömrü açısından zararsız değildir. Şirketlerin yalın filo yönetimine geçmesine yardımcı olmak için kesin verileri sağlayın.
  5. Yakıt ikmalinin zamanı ve yeri. Araçların yalnızca uygun gaz / petrol istasyonlarında doldurulduğundan emin olun.
  6. Ortalama yakıt tüketimi. Doğru ve adil yakıt tazminatı sağlayın.
  7. Sorumluluğu artırın. Nelerin iyileştirilebileceğini görmek için çalışanların raporlarını karşılaştırın.

   

   

   

   

  Leave a comment

  Required fields are marked *