Hakkımızda

NAVY TRACK

GPS takip sistemleri ve filo yönetim sistemleri alanında Hollanda, Belçika ve Türkiye'de 2009'dan bu yana hizmet veren bir firmayız. Navy Track GPS araç takip ve filo yönetim sistemleri Hollanda, Belçika ve Türkiye'de 2009'dan bu yana hizmet veren bir firmadır.

Sektördeki tecrübesi, edindiği kaliteli hizmet şiarı ile iş yapmaktadır. Sahip olduğu güçlü altyapısı ve hizmet kalitesiyle artık hem sevdikleriniz için endişe etmenize gerek kalmayacak, hem de araçlarınızın güvende olduğundan her zaman her yerde emin olacaksınız. Bireysel takip ve araç takip çözümleriyle iş ve sosyal hayatınızda gözünüz arkada kalmayacaktır.

GPS takip sistemleri alanında isteğe yönelik çözümlerle de hizmetinizdeyiz. Filo yönetimi, personel takibi, ısı takibi, yakıt takibi gibi pek çok çözümlerle çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.

2

MİSYONUMUZ

2009 yılında hizmet vermeye başlayan Navy Track kurulduğu yıldan bu yana kaliteli bir şekilde hizmet vermeyi şiar edinmiştir. Geniş portföyümüz ile 10 yıldır hizmet vermeye devam ediyoruz. Yılların getirdiği tecrübe ile işimizi yapıyor, kaliteli bir hizmet veriyoruz. Gelişen teknolojiyi takip ediyoruz. Yeniliklerin takipçisiyiz. Müşterilerimizin isteğine yönelik çözümler geliştiriyoruz. 

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız tüm çözümler bir arada
  • Kaliteli bir hizmet
  • Güvenilir bir firma
  • Makul fiyatlar

Değerlerimiz

BİZİ FARKLI KILAN

Daima Öğrenen

Navy Track olarak yaşam boyu öğrenmenin bilincindeyiz ve bu doğrultuda, en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Son Teknoloji

Yeniliklerin ve son teknolojinin takipçisiyiz. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi bu doğrultuda sürekli geliştiriyor, yeniliyor ve sizlerin hizmetine sunuyoruz

Kalite ve Güvenirlik

Yılların getirdiği tecrübe ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Şiarımız, kaliteli bir hizmet ile sizlerin güvenini kazanmaktır.

Makul Fiyatlar

Hizmetlerimizin kalitesini yükseltirken, fiyatlarımızı da makul tutmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz hizmetimizin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyetidir.

Navy Track GPS Takip Sistemleri

Araçlarınız NAVY TRACK ile hep gözünüzün önünde. Siz de araçlarınızı dünyanın her yerinde kontrol edin, işinizi sağlama alın. Araç takip, bireysel takip, mobil takip.

FİYAT ALIN!