Çözümler

Çözüm ve Hizmetlerimiz

İSTEĞE YÖNELİK ÇÖZÜM VE HİZMETLERİMİZ

Takip, kontrol, yönetim: Araçlarınız NAVY TRACK ile hep gözünüzün önünde. Siz de araçlarınızı dünyanın her yerinde kontrol edin, işinizi sağlama alın. NAVY TRACK araç takip sistemimiz işletmenize bir çok avantajlar sağlayacaktır.

checklist icon

FİLO YÖNETİMİ

Araçlarınız için bir filo yönetim sistemine de sahip olacaksınız. Artık araçlarınızın tüm masraflarını, tüm sorunlarını kontrol altına almak diye bir derdiniz yok. Geriye yaslanın ve araçlarınızı güven içinde olduğunu artık hissedin.

Navy Task personel yönetim sistemleri ile sahadaki ekibinizle online iletişim kurabilecek, vermiş olduğunuz görev ve sorumlulukları sistem üzerinden takip edebileceksiniz. Personel performanslarını ölçmede de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

NAVY TEMP çözümümüz sayesinde ile mobil ya da sabit, soğutucu/derin dondurucu ve özel alanlarınızın ısı ve güvenlik takibini yapabilirsiniz. Ani ısı düşüşleri ve güvenlik ihlalleri durumunda SMS-MAIL ve APP üzerinden anında bilgilendirilirsiniz.

checklist icon

BİREYSEL TAKİP

Bireysel Takip çözümümüz ile aile bireyleri, çocuklarınız, sevdikleriniz artık güvende olacak. Akıllı cihazlarınızdan dahi sevdiklerinizin güven içinde olduğunu bilecek, onlar için endişelenmeyecek, gözünüz arkada kalmayacak.

checklist icon

FARKLI ÇÖZÜMLER

Ekstra modül ve sensörlerle, sabit ve mobil soğutucu/derin dondurucularda, eczane ve labaratuvarlarda, konteyner ve treyler kapı kontrollerinde, tarım ve sera alanlarında, isteğe göre özel alanlarda çözümler sunuyoruz.

Navy Track Takip Sistemleri

Farklı çözümlerimiz ve hizmetlerimizle en iyi şekilde şekilde hizmet veriyoruz.