İyi Bir Saha Servis Yönetimi için 5 özellik

 • İyi Bir Saha Servis Yönetimi için 5 özellik

  İyi Bir Saha Servis Yönetimi için 5 özellik

  Her yıl mobil işgücü yönetimi, daha fazla meslek ve şirket masasız kaldıkça müşteriler arasında daha popüler hale geliyor. Bununla birlikte, genellikle ofis dışında denetim eksikliği, kötü disipline, veri gecikmesine ve potansiyel olarak müşteri memnuniyetsizliğine neden olur. Bu, saha servis yönetimi çözümlerini kesinlikle kritik hale getirir.

  İlk başta her şey konum izleme ile ilgiliydi. Artık saha servis yönetimi verimliliğe odaklanmıştır: hızlı sipariş yönetimi, saha süreçleri otomasyonu, dijital iş akışı, anında iletişim . Mobil işgücü yönetimi hizmetleri, bu son teknoloji gerekliliklere uymalıdır. Çözümünüzün kriterlere uygun olup olmadığını görelim.

  1. Spot-on performans değerlendirmesi

  Satıcılar ve satış temsilcileri önemli bir iş ile görevlendirilmiştir: her şeyden önce düzenli müşteri ziyaretleri yapın. Ana hedef bir anlaşmayı kapatmak olsa da, önemli ticari faydalar da vardır: güven tesis etmek, şirket ve pazarı daha iyi anlamak ve markayı tanıtmak. Bununla birlikte, bazı satış temsilcileri sanal toplantıları e-posta ve telefon görüşmeleri ile değiştirmeyi tercih eder: satış yapılır, zaman kazanılır. Ancak büyüme ve gelişme avantajları kaybolur.

  İşte o zaman bir Saha Hizmet Yönetimi çözümü devreye girmelidir. Yöneticilerin katılmasına yardımcı olun: çalışanların nerede olduklarını kontrol etmelerine, sonuçların veya karşılaşılan sorunların metriklerini ve resimlerini ziyaret etmelerine izin verin. Bir check-in Düğme : bunların hepsi kapsar. Bu özellik, saha çalışanlarının konumlarını paylaşmalarını, beklenmedik ziyaretler ve ek görevler için bile anlayışlı yorumlar ve resimler eklemelerini sağlamak için tasarlanmıştır . Artık özellik daha ayrıntılı bir inceleme için 9 adede kadar fotoğraf çekmenize izin veriyor. Denetim otoriteleri verileri gerçek zamanlı olarak görür veya geçmiş check-in’ler için bir rapor oluşturur.

  2. Akıllı Görev gönderme

  İyi organize edilmiş ekip çalışması iki yönlü bir durumdur. Hızlı ve doğru müşteri hizmeti sunmak için, bir mobil çalışanın ofis ekibi tarafından verimli bir şekilde yönetilmesi gerekir. Çalışma durumu ile başlayın : yöneticilerin her çalışanın nerede olduğunu ve personelin neyle meşgul olduğunu görmelerine izin verir – zaman kaybetmez.

  Yeni görevler eklerken Navy Track, mevcut en yakın çalışanı otomatik olarak arar . Bu özellik, her dakikanın önemli olduğu EMS, servis mühendisleri, kuryeler ve sürücüler için mutlak bir hayat kurtarıcı olacaktır . Bir yönetici yeni bir görev atadığında, doğru adres ve kullanılabilir ekler dahil olmak üzere ayrıntılar mobil çalışanın akıllı telefonuna iletilir.

  Ayrıca, süreç tekrarlanabilirse, otomatikleştirilmelidir. Yinelenen rotalar özelliğiyle şirketlerin rutin görevleri optimize etmesini sağlayın. Saha Servis araç takımımıza en son eklenenlerden biridir, çözümünüze uyguladığınızdan emin olun.

  Sonuç olarak, bu şeffaf yaklaşım, saha ve ofis ekiplerinin gereksiz telefon görüşmeleri ve zaman alıcı işlemler olmadan her zaman döngüde kalmasını sağlar. Süreci görselleştirin ve dijitalleştirin – müşterilerin ihtiyacı olan şey budur.

  3. Tam özellikli veri toplama

  Büyük disiplin her şey değildir: örneğin, bir saha teknolojisi göreve geldiğinde, henüz mükemmel bir hizmet garantisi vermez. Ayrıca, bir sorun varsa, yönetici biraz geç öğrenecektir.

  Tek bir araç – Mobil formlar ile şirketlerin gerçek zamanlı olarak önemli veri, fotoğraf ve müşteri memnuniyetini yakalamasına yardımcı olun . Yöneticilere ihtiyaç duyabilecekleri alanlar oluşturma, resimleri, sözleşmeleri, müşteri imzalarını ve derecelendirme öncesi / sonrası formu doldurmalarını sağlayın.

  Satış temsilcisi veya bir teknoloji sipariş almaya yetkili ise, bu seçeneği mobil formlarla da sağlayın. Sipariş ayrıntıları müşterinin imzası ile teyit edilecek ve gecikme veya bozulma olmadan ofise aktarılacaktır.

  4. Anında İletişim

  Saha servis yönetimi sisteminiz, ne kadar sağlam ve akıllı olursa olsun, iki yönlü sohbet olmadan tamamlanmayacaktır . Elbette, bir haberci yöneticileri şaşırtmayacak, ancak kapsamlı bir hepsi bir arada çözüm olacaktır.

  Sahadan ve ofis ekibinden, hizmetten çıkmadan kullanılabilecek bir uygulama içi sohbet sağlayın. Farklı haberciler veya uygulamalar arasında arama yapmaya gerek yoktur. Ayrıca, bir uygulama içi sohbet ile bir mobil çalışan her zaman uzman yardım sadece bir dokunuş olduğunu bilecektir. Daha yüksek müşteri memnuniyeti için açıklayıcı sorular sorulur ve daha hızlı cevaplanır.

  5. Müşterilerin kaygılanmasını engelleyin

  Müşterilerinizi kurye veya diğer çalışanların konumunu müşterileriyle kolay bir şekilde paylaşmaları için güçlendirin: sadece doğru eklentiyi etkinleştirerek. Navy Track’de bu uzantı ücretsiz olarak sağlanır, sadece kişisel yöneticinizden yardım isteyin.

  Harita eklentisindeki Kurye, sipariş kimliğini girdikten sonra nerede olduğunu ve ETA’ları paylaşmasını sağlar. Sadece bu uygun değil, aynı zamanda otomatiktir. Söylemeye gerek yok, müşterileriniz bu aracın gelecekteki tüm avantajlarını tanıyacak.

  Hizmetinizi herhangi bir sektör ve pazara sunabilmeniz önemlidir. Ancak bu, saha denetimi, kesintisiz görev yönetimi, anında veri toplama, ofis, saha çalışanları ve müşterileri arasındaki akıllı iletişimi bir kerede sağlamak için temel bir mobil işgücü yönetimi çözümü bile gerektirir.

  Navy Track ile kapsamlı hizmet sunmak çok kolay olacak. Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

  Comments (1)

  • Abidin Helvacizade

   Merhabalar,
   Bu programiniz ile ilgili daha genis bilgi alabilir miyiz?
   Abidin Helvacizade

   Reply

  Leave a comment

  Required fields are marked *